Спортивна робота

З 29.11 по 01.12 у Києві відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «COOL RAСE».
Громадська організація Українська федерація учнівського спорту cпільно з Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України – КФВС МОН України організували захід з метою залучення до рухової активності школярів із прифронтових та тимчасово окупованих територій України.
Змагання полягали у проходженні смуги перешкод, які складалися з 3 рубежів по 2 доріжки.
Сумська міська ТГ, була представлена двома командами, однією з яких був Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 Сумської міської ради.
Школярі, а саме Коновал Софія і Макаренко Владислав продемонстрували якісну підготовку, спортивну майстерність та командну згуртованість. Підготовкою команди займалися вчителі фізичної культури Чашко Ірина та Сень Леонід. Результатом цього стало те, що у загальнокомандному заліку команда команда КУ Сумська ЗОШ 12 стала бронзовими призерами змагань.
Вітаємо усіх учасників, переможців та призерів заходу!
Дякуємо ЗСУ за життя, безпеку, за можливість навчатися та займатися спортом!

13й Чемпіонат Європи з генерального карате WUKF, 15-19 листопада 2023 року, м. Антіб, Франція 25 країн, біля 2000 учасників, 5 днів змагань на 10 татамі.Україну представляла команда Всеукраїнської Спілки Генерального Карате і Будо, що включала спортсменів Києва і Сум. Завойовано 1 золоту, 2 срібні і 6 бронзових медалей. Внесок Сумської області: 2 місце в кобудо Дмитрія САПІЧА, учень 10-Б класу. Вітаємо!

9 листопада, відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games”. Сумький заклад загальної середньої освіти N12 був представлений двома командами в першому і другому вікових дивізіонах. Як результат, команда першого дивізіону зайняле перше місце і тепер буде представляти м. на обласному етапі змагань.

Підтримуючи ініціативу Президента ” Пліч-о-пліч”, в межах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць ” Шкільні ігри” протягом осінніх канікул були проведені змагання з волейболу серед учнів 10-11 класів

Вітаємо Сапіч Поліну, ученицю 10-Б класу, з перемогою!
Вітаємо Сапіч Дмитрій, учня 10-Б класу, з перемогою!

Міжнародний турнір International IKA Poland Games , Рашин, 21.05.23. І місце Сапіч Дмитрій