Євроклуб

Сайт євроклубу Rainbow           Євроклуби Сумщини на Facebook

Не дивлячись на сюрпризи, які влаштувала нам весняна погода, зустріч із улюбленими волонтерами Центру Євроініціатив відбулася у нашому шкільному євроклубі “Rainbow”.  Темою дискусії була Болгарія.
Діти дізналися про “кисело-мляко” – болгарський йогурт, супи чорба і таратор, а також баніцу – традиційний пиріг болгарської кухні з листкового тіста. Кожна зустріч з представниками європейських країн- це нові ідеї, погляди і стимул вивчати іноземні мови!
Дякуємо Ханні і Валентині за незабутні години спілкування!

bolg-1 bolg-2

    На чергове засідання Євроклубу “Rainbow” завітали почесні гості з Польщі, Грузії та Вірменії. Тепло і привітно зустрічали шанованих людей у нашому навчальному закладі. Приємні враження та море позитивних емоцій назавжди залишаться в наших серцях. Дякуємо “ГО” Центру Євроініціатив за організацію незабутньої зустрічі.

DSC_0007 DSC_0044 DSC_0069 DSC_0070 DSC_0080 DSC_0101 DSC_0159 DSC_0174

Сучасна школа має сприяти розвиткові демократичної культури, формуванню необхідних для проживання у Європейському співтоваристві компетентностей, політико- правових і соціально- економічних знань.

    Координатори шкільних євроклубів міста Суми та області разом з представником ГО “Центру Євроініціатив” Л.С. Кондратенко та методистом ІМЦ О.С. Марченко на базі КУ Сумська ЗОШ N12 провели скайп- зустріч з представником ЄС Тетяною Турченковою, яка розповіла про нові можливості для євроклубів, познайомила учасників із умовами проведення євровікторини в он-лайн режимі, сайтом Euroquiz.org.ua, розповіла про новий конкурс проектів серед євроклубів.

   Також були підведені підсумки роботи мережі шкільних євроклубів у I семестрі 2018-2019 н.р., затвердження плану освітньої діяльності шкільних євроклубів за програмою “Євроzoom” у II семестрі 2018-2019 н.р., обговорені заходи до Дня Спонтанної Доброти і спланована подальша робота щодо підготовки святкування Дня Європи в місті Суми. Координатори також отримали інформацію від волонтерів Корпусу Миру США Серіни та Саньє про 2019 Teacher Camp Excite.

    Отже, зустріч була цікавою, інформативною і змістовною!

ek-1  ek-2 ek-3  ek-4 ek-5  ek-6